В Ярмолинецькій селищній раді відбулася зустріч у рамках кампанії «Гвардія наступу»

Дата: 09.03.2023 10:19

6 березня в Ярмолинецькій селищній раді відбулася виїзна робоча зустріч заступниці голови Хмельницької районної державної адміністрації Заряни Попадіної в рамках кампанії «Гвардія наступу». На зустрічі були присутні офіцери Нацполіції, Нацгвардії на Держприкордонслужби. До спілкування з ними запросили керівництво громади, старостів, працівників Ярмолинецької селищної ради, комунальних закладів та установ.

Під час бесіди йшлося про правила відбору добровольців до таких підрозділів:

«Лють» – об’єднана штурмова бригада Національної поліції України;

«Сталевий кордон» – 16-й мобільний прикордонний загін Державної прикордонної служби України;

«Рубіж» – 4-та бригада оперативного призначення Національної гвардії України.

Крім того, було надано роз’яснення про основні принципи попередньої підготовки та подальшого проходження служби. Доповідачі відповіли на найбільш поширені запитання щодо розміру грошового та речового забезпечення, соціального захисту та інших переваг, якими користуються працівники МВСУ. Для мужніх і вмотивованих добровольців це:

• стабільна висока заробітна плата;
  • безоплатна медична допомога;
  • страхування життя і здоров’я та інші соціальні гарантії.

Нагадуємо, що Національна гвардія України формує нові штурмові бригади «Гвардії наступу» і запрошує добровольців приєднуватися. Головне завдання цих військових формувань – визволяти українські землі й вибити ворога з наших територій. Особливістю процесу формування є те, що добровольці можуть самостійно вибирати, в якій бригаді хочуть служити.

Записатися або проконсультуватися щодо вступу до бригад можна за номером телефону: 0 800 10 00 20 або на сайті https://storm.mvs.gov.ua

Дякуємо кожному за ініціативність, небайдужість та життєву позицію, де дійсно Україна понад усе!