Ярмолинецька селищна рада
Хмельницька область Хмельницький район

Напередодні свята Великодня відбувся обласний конкурс писанкарства «Подільська писанка»

Дата: 17.04.2023 15:55

Від Ярмолинецької селищної ради  участь у святі-конкурсі взяли вихованки  Ярмолинецького ЗЗСО І-ІІІ ст. № 2:

• Тетяна Подшивайлова,  учениця 11 класу (старша вікова категорія);
  • Полінна Гуменна, учениця 6 класу (молодша вікова категорія).

Керівник – учителька образотворчого мистецтва Лілія Прокопчук.

Тетяні Подшивайловій вдалося успішно пройти усі етапи аж до фіналу, який відбувся 11 квітня в Хмельницькому обласному центрі науково-технічної творчості учнівської молоді.

На фінал конкурсу завітали кращі писанкарі з 13 територіальних громад області. За результатами оцінювання журі Тетяна стала володаркою І місця.

Вітаємо переможницю та її керівника!

Пишаємося нашими дівчатами, Тетяною та Поліною. Дякуємо наставниці, яка дбайливо розкриває юні таланти!