Ярмолинецька селищна рада
Хмельницька область Хмельницький район

Засідання комісії з питань захисту прав дитини від 25 квітня 2023 року

Дата: 27.04.2023 09:11

25 квітня під головуванням заступника селищного голови Івана Березовського відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини. Комісія, що діє при Ярмолинецькій селищній раді, працює для результативного вирішення проблем виховання та всебічного розвитку дітей, забезпечення інтересів кожної дитини, реалізації її прав та інтересів.

На порядок денний засідання було винесено такі питання:

- про доцільність визначення місця проживання малолітньої дитини;

- про надання дозволу матері діяти від імені малолітньої дитини при укладанні договору дарування на користь дитини земельної ділянки;

- про надання дозволу матері діяти від імені малолітніх дітей при укладанні договору розподілу спадкового майна та отриманні свідоцтв про право на спадщину на ім’я малолітніх дітей.

За результатами роботи комісії ухвалені компетентні та виважені рішення, спрямовані на захист прав та інтересів дітей.