Благодійний звітний концерт

Дата: 28.04.2023 08:45

У Ярмолинецькій дитячій школі мистецтв 25 квітня відбувся звітний концерт.

Мистецький захід мав ще й благодійну мету – збір коштів на підтримку Збройних сил України. Кожен охочий міг зробити свій внесок, поповнивши скриньку біля входу в глядацьку залу.

Цього дня на першому поверсі школи активно працювала виставка-продаж виробів декоративно-прикладного мистецтва, де можна було придбати цікаві поробки, виготовлені руками вихованців. Організатор виставки – викладачка Пахній Наталія Олександрівна. Усі охочі мали можливість милуватися виставкою робіт, а також придбати на згадку оригінальні сувеніри. Вилучені кошти з виставки-продажу спрямували на благодійну акцію. Так руками наших талановитих дітей і викладачів твориться добро, адже кожен  внесок у довгоочікувану Перемогу є цінним.