Ярмолинецька селищна рада
Хмельницька область Хмельницький район

Відбулося перше засідання робочої групи з підготовки Стратегії розвитку Ярмолинецької селищної територіальної громади

Дата: 03.05.2023 14:16

Ярмолинецька селищна рада розпочала розробку Стратегії розвитку громади. Так 28 квітня 2023 року в читальній залі Ярмолинецької центральної бібліотеки відбулося перше засідання робочої групи з розробки Стратегії розвитку Ярмолинецької селищної територіальної громади на період до 2027 року.

До складу робочої групи ввійшли депутати та співробітники апарату Ярмолинецької селищної ради, старости, працівники комунальних установ,  представники бізнесу та жителі громади.

Роботу засідання відкрила секретар селищної ради Алла Садлій. У своєму вступному слові Алла Іванівна зазначила, що попри війну громада мусить бути життєздатною. Стратегія розвитку громади є одним із ключових документів, що визначає стратегічне бачення громади та описує шляхи і засоби досягнення цілей.

Які етапи розробки стратегічного документа та які подальші кроки після його написання детально розповіла присутнім начальник відділу економічного розвитку та інвестицій апарату Ярмолинецької селищної ради Ірина Драгомерецька. Також Ірина Петрівна ознайомила учасників засідання з методологією стратегічного планування.

Учасники засідання ухвалили рішення провести шляхом анкетування опитування жителів громади та представників бізнесу щодо наявних, на їхню думку, проблем у громаді та перспектив розвитку Ярмолинеччини.

Просимо взяти участь (опитування анонімне).

Анкета опитування мешканців:

Анкета опитування представників бізнесу:

У 2023 році програма ULEAD з Європою / ULEAD with Europe продовжує підтримку нашої громади у розробці стратегії місцевого розвитку, надаватиметься консультативна підтримка у підготовці та проведенні засідань робочої групи, експертна допомога на складних етапах стратегування.

На завершення першого засідання учасники запланували подальші кроки роботи.