ХМЕЛЬНИЦЬКА ОКРУЖНА ПРОКУРАТУРА

Дата: 19.05.2023 14:58

Фото без опису​​​​

ХМЕЛЬНИЦЬКА ОКРУЖНА ПРОКУРАТУРА

0253-2-15-81                                                                     jarmol_prok@ukr.net

19 травня  2023  року

До  10 років позбавлення волі за розбій засуджено

жителя Хмельницького району

За публічного обвинувачення  Ярмолинецького відділу Хмельницької окружної прокуратури суд визнав винним 54-річного жителя Хмельницького району у розбої, поєднаному з проникненням у приміщення, вчиненому в умовах воєнного стану (ч. 4 ст. 187 КК України).

Його засуджено до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Подія сталась у грудні минулого року в с. Солобківці Ярмолинецької ОТГ. Через незачинену хвіртку чоловік зайшов на подвір’я родини, якій за гроші допомагав по господарству. У хліві зловив і задушив три домашні качки. На шум прийшла господиня. Впізнавши крадія, пригрозила зателефонувати чоловікові. Злочинець не розгубився і вдарив жінку спочатку кулаком, а коли та намагалась втекти – завдав декілька ударів ломом по голові та почав душити.

Раптом до хліва у пошуках мами зайшов трирічний малюк. Побачивши знайомого дядька, який душить маму, хлопчик попросив відпустити її. Нападник дослухався до дитини. Наказав жінці мовчати про те, що сталося і втік.

Розбійника знайшли через 10 днів в Івано-Франківську. Там він переховувався у родичів.

Вирок суду не набрав законної сили та може бути оскаржений в апеляційному порядку.

Прокурор Ярмолинецького відділу

Хмельницької окружної прокуратури                                  Ірина АНАНЬЄВА