Ярмолинецька селищна рада

Опис та пояснення символіки

села Кадиївка Хмельницького району Хмельницької області

Опис герба села Кадиївка

Щит перетятий срібною підвищеною балкою, обтяженою візерунком із червоних восьмипроменевих зірок, пробитих в стовп, балку і перев’язи, і чорних ромбів. У першій лазуровій частині золотий коровай, супроводжуваний по сторонах двома меншими золотими соняхами з чорними серединками, у другій зеленій срібна курка з червоним гребенем і золотими лапами. Щит вписаний в золотий декоративний картуш і увінчаний золотою сільською короною. Унизу картуша напис "КАДИЇВКА" і рік "1776".

Опис прапора села Кадиївка

Квадратне полотнище поділене горизонтально на три смуги – синю, білу і зелену, у співвідношенні 2:1:3. На верхній смузі жовтий коровай, супроводжуваний по сторонах двома меншими жовтими соняхами з чорними серединками в горизонтальний ряд, на другій візерунок із червоних восьмипроменевих зірок, пробитих в стовп, балку і перев’язи, і чорних ромбів, на третій біла курка з червоним гребенем і жовтими лапами, обернена до древка.

Пояснення символіки

Срібна балка із стилізованим вишитим візерунком – символ вишитого рушника як знак гостинності. Коровай і два соняхи – три села, що підпорядковувалися Кадиївській сільській раді. Курка в означає розвинуте птахівництво.

На прапорі повторюються кольори і фігури герба.