Коритна

Дата: 30.05.2023 15:41

У червоному полі з срібною хвилястою базою зелене яблуко, простромлене трьома срібними мечами з золотими руків’ями: вертикальний вістрям догори і два в перев'яз вістрям донизу. На яблуці золоте сонце з шістнадцятьма променями. Щит вписаний в золотий декоративний картуш і увінчаний золотою сільською короною. Унизу картуша напис "КОРИТНА".

Квадратне полотнище розділене горизонтально хвилясто у співвідношенні 5:1 на червону і білу смуги. В центрі верхньої смуги зелене яблуко, простромлене трьома білими мечами з жовтими руків’ями: вертикальний вістрям догори і два в перев'яз вістрям донизу. На яблуці жовте сонце з шістнадцятьма променями.

Мечі і яблуко – герб Гербуртів, яким свого часу належало село; хвиляста база – річка Тростянець.