Москалівка

Дата: 30.05.2023 16:02

В зеленому щиті із бази, багаторазово хвилясто перетятої лазуровим і срібним, виходять два золотих укорочених мурованих вістря, між якими золотий сонях. Щит вписаний в золотий декоративний картуш і увінчаний золотою сільською короною. Унизу картуша напис "МОСКАЛІВКА".

Квадратне полотнище розділене хвилясто горизонтально у співвідношенні 22:1:1:1:1:1:1:1:1 на зелену і перемінно сині і білі смуги. З лінії перетину верхньої і другої смуги виходять два жовтих мурованих трикутники, між якими жовтий сонях.
Муровані вістря утворюють стилізовану літеру "М", водночас нагадуючи про виробництво цегли і кахлів для груб.

Хвиляста база – символ великого ставу, сонях означає вирощування цієї сільськогосподарської культури.