Нове Село

Дата: 30.05.2023 16:03

У щиті, розтятому срібним і червоним, два птахи Фенікс, обернені один до одного, змінних з полями тинктур, і розтяте червоним і срібним полум’я. В лазуровій главі срібна стріла. База, розтята червоним і срібним, ламана в п’ять зламів. Щит вписаний в золотий декоративний картуш і увінчаний золотою сільською короною. Унизу картуша напис "НОВЕ СЕЛО".

Квадратне полотнище розділене горизонтально у співвідношенні 1:5. Верхня смуга синя; нижня розділена вертикально на рівновеликі білу древкову і вільну червону частини. На верхній смузі біла стріла, обернена до древка. З нижнього пруга виходять три трикутники висотою в 5/24 від висоти прапора, на древковій частині червоний, на вільній частині білий, середній розділений вертикально на червону і білу половини. З вершини середнього трикутника до крайніх точок перетину верхніх смуг виходить розділена вертикально V-подібна фігура, з якої угору виходить трикутник висотою 5/24 від висоти прапора, на древковій частині червона, на вільній частині біла.