Правдівка

Дата: 30.05.2023 16:04

У срібному щиті з червоного полум’я виникає птах Фенікс. В лазуровій главі срібна стріла. Щит вписаний в золотий декоративний картуш і увінчаний золотою сільською короною. Унизу картуша напис "ПРАВДІВКА" і рік"1567".

Квадратне полотнище розділене горизонтально у співвідношенні 1:5 на синю і білу смуги. На верхній смузі біла стріла, обернена до древка. З нижнього пруга виходять три червоні трикутники висотою в 5/24 від висоти прапора, з вершини середнього трикутника до крайніх точок перетину верхніх смуг виходить червона V-подібна фігура, з якої угору виходить трикутник висотою 5/24 від висоти прапора.

Стріла і птах Фенікс означають відродження села після спалення татарами; окрім того, це частина герба Орловських. На прапорі Фенікс і полум’я передані трикутниками.