Слобідка Кадиївська

Дата: 30.05.2023 16:05

В розтятому щиті золота булава в стовп з навершям у вигляді соняха, супроводжувана по сторонам двома золотими соняхами. Щит вписаний в золотий декоративний картуш і увінчаний золотою сільською короною. Унизу картуша напис "СЛОБІДКА-КАДИЇВСЬКА".

Квадратне полотнище розділене вертикально на дві рівновеликі частини – синю і зелену. В центрі жовта вертикальна булава в стовп з навершям у вигляді соняха, супроводжувана по сторонах двома жовтими соняхами.

Стилізована булава – ознака назви, оскільки слобідка – оселя з власним самоврядуванням. Навершя у вигляді соняха символізує колишнє підпорядкування Кадиївці, в гербі якої також присутній сонях.