Шарівка

Дата: 30.05.2023 16:07

Щит перетятий. На першій лазуровій частині золотий круг із червоним малюнком із чотирьох трипільських безконечників. На другій частині, мурованій чорним на срібні і золоті прямокутники, червона восьмипроменева зірка. Щит вписаний у золотий декоративний картуш і увінчаний червоною мурованою короною. Унизу картуша напис "ШАРІВКА" і дата "1431".

Трипільський візерунок – символ давньої історії заселення цих місць; круг водночас натякає на назву поселення. Мурована нижня частина – символ замку, що існував в селі; зірка – символ Богородиці – на мурованій частині означає оборонну Покровську церкву. Зміна срібних і золотих прямокутників – натяк на герб "Вчеле" роду Претвичів.

Квадратне полотнище поділене горизонтально на дві рівновеликі частини – верхню синю і нижню, муровану чорним на білі і жовті прямокутники. На верхній частині жовтий круг із червоним малюнком із чотирьох трипільських безконечників, на нижній червона восьмипроменева зірка.