Ярмолинецька селищна рада

Опис та пояснення символіки

села Ясенівка Хмельницького району Хмельницької області

Опис герба села Ясенівка

Щит розтятий змінно-хвилясто зміщено вліво. У першій лазуровій частині золоте сонце з шістнадцятьма променями у вигляді блискавок, у другій червоний колос. Щит вписаний в золотий декоративний картуш і увінчаний золотою сільською короною. Унизу картуша напис "ЯСЕНІВКА".

Опис прапора села Ясенівка

Квадратне полотнище розділене вертикально змінно-хвилясто у співвідношенні 3:1 на синю і жовту частини. На древковій частині жовте сонце з шістнадцятьма променями у вигляді блискавок, на вільній  червоний колос.

Пояснення символіки

Герб означає початок річки Батіжок, сонце з блискавками - першу на Хмельниччині сонячну електростанцію, колос – символ сільського господарства.

На прапорі повторюються кольори і фігури герба.