Ярмолинці

Дата: 30.05.2023 16:09

Щит перетятий лазуровим і мурованим червоним. У першій частині золоті терези, у другій – срібні гамаїди. Щит вписаний в золотий декоративний картуш і увінчаний срібною міською короною. Унизу картуша напис "ЯРМОЛИНЦІ" і рік"1440". Щитотримачі: святі Петро і Павло. На лазуровій девізній стрічці напис «ВІРА, ЧЕСТЬ, СЛАВА».

Квадратне полотнище розділене горизонтально на дві рівновеликі смуги – синю і червону. На верхній смузі жовті терези, на нижній білі гамаїди.

Терези стилізовано означають найбільші ярмарки Поділля і розташування міста на торговельних шляхах, а також продовження геральдичних традицій. Червона мурована частина означає зростання і розбудову міста. Гамаїди - частина герба «Корчак» Ярмолинських, родина яких пов’язані з цими землями. Петро і Павло символізують старий храм XVIII cт., девіз означає головні моральні принципи жителів міста і повагу до пращурів.