Дата: 30.05.2023 16:10

Герб Ярмолинецької територіальної громади, затверджений 20 жовтня 2021 року рішенням 13 сесії Ярмолинецької селищної ради VIII скликання.

У лазуровому щиті червоний круг із золотою нитяною бурхливо-хвилястою облямівкою, в якому з понижених срібних гамаїд виходить срібний меч із золотим руків’ям, поставлений у стовп вістрям донизу, на руків’ях висять протиобернені золоті півмісяці з двома ключами. У главі щита срібний Покров, обтяжений золотими грецькими хрестами. Щит вписаний в золотий декоративний картуш і увінчаний срібною територіальною короною. Унизу картуша напис "ЯРМОЛИНЕЦЬКА ГРОМАДА".

Квадратне полотнище розділене горизонтально у співвідношенні 1:5 на білу і синю смуги. В центрі нижньої смуги червоний круг із жовтою нитяною облямівкою, в 2/3 від висоти прапора, в якому з понижених білих гамаїд виходить вертикальний білий меч із жовтим руків’ям, на руків’ях висять протиобернені жовті півмісяці з двома ключами.