Соснівка

Дата: 05.06.2023 15:29

Щит чотиридільний, розділений прямим мурованим хрестом, вертикальні рамена золоті, горизонтальні срібні. У першій лазуровій частині золоте сонце, у другій зеленій золота соснова гілка, у третій зеленій срібний листок липи, у четвертій червоній срібні гамаїди. Щит вписаний в золотий декоративний картуш і увінчаний червоною мурованою короною. Унизу картуша напис "СОСНІВКА" і рік"1469".

Квадратне полотнище розділене чотиридільно прямим мурованим хрестом з шириною рамен 1/6 ширини прапора, вертикальні рамена жовті, горизонтальні білі. На синій верхній древковій частині жовте сонце, на зеленій верхній вільній частині жовта соснова гілка, на зеленій нижній древковій частині білий листок липи, на червоній вільній частині білі гамаїди.

Мурований хрест – символ Хрестовоздвиженської церкви, липовий листок – символ старовинного парку, соснова гілка означає назву села, гамаїди – герб Ярмолинських.