На Ярмолинеччині провели в останню путь загиблого воїна старшого лейтенанта Владислава Зозулю

Дата: 16.06.2023 12:08

14 червня на Ярмолинеччині попрощалися із загиблим воїном Владиславом Зозулею, родом із села Шевченкове.

Центральну площу селища Ярмолинець знову заполонили люди, щоб вклонитися подвигу захисника, спільно помолитися за спокій його душі й віддати йому шану як Героєві, що до останнього подиху боронив Україну від нашестя чужинців. Скорбота земляків і їхнє співчуття родині полеглого бійця розлилися цілим морем квітів, які вони шанобливо поклали на  труну, вкриту синьо-жовтим стягом.

Владислав Зозуля загинув 9 червня 2023 року на Харківщині під час виконання бойового завдання. Захисникові України було 24 роки.

Старший лейтенант Владислав Зозуля служив в одній з військових частин на Полтавщині. Був борттехніком на вертольоті Мі-8. Після повномасштабного вторгнення військ рф в Україну в складі екіпажу повітряного судна здійснював бойові вильоти у гарячих напрямках.

«У 2021 році він прийшов з військового університету і приступив до виконання обов’язків бортового авіаційного техніка: пройшов іноземне стажування, вивізну програму і в послідуючому виконував бойові завдання, такі як вогневі у складі екіпажу, пошуково-рятувальні служби, а також медична евакуація поранених. Запам’ятав я його з найкращої сторони. Знав свою матчастину на відмінно. Був справжнім патріотом України. Саме на таких людях тримаються Збройні сили України», – так про бійця розповідає командир вертолітної ескадрильї Дмитро Андрєєв.

Доброзичливий та чуйний, Владислав завжди відгукувався на прохання про допомогу. Відчував власну відповідальність за добробут своєї країни. Захисник казав: «Коли всім добре, тоді й мені добре».

Хай Господь дарує Царство Небесне та вічний спокій світлій душі воїна. Спочивай з Богом, Герою!

Доземно вклоняємося родині Владислава. У захисника залишилися батько, мати, брат, рідня.

Місцем останнього спочинку воїна стала Алея Слави на кладовищі в Ярмолинцях.

Вічна і світла пам'ять усім захисникам, які віддали життя за Україну і за кожного з нас.