ДО УВАГИ ВПО ТА ОСІБ, ЩО ВИЇЖДЖАЛИ ЗАКОРДОН ЧЕРЕЗ ВОЄННІ ДІЇ ТА ПОВЕРНУЛИСЯ ДО ПОСТІЙНОГО МІСЦЯ ПРОЖИВАННЯ

Дата: 20.06.2023 09:38

27 червня (вівторок) БФ "Право на Захист" здійснить прийом заявок на грошову допомогу від УВКБ ООН в смт Ярмолинці, Хмельницької області.

Сума допомоги складає 2220 грн. на особу, протягом 3-х місяців.

Отже, ви можете звертатися до нас, якщо ваша родина:

1️⃣не отримувала раніше допомогу від міжнародних організацій у розмірі 2220 грн. на особу

ТА

2️⃣є внутрішньо переміщеними особами, або особами, що виїжджали закордон через воєнні дії та повернулися до постійного місця проживання (документально підтверджені) та хоча б один з членів родини має критерії вразливості:

✅ родина, яка має лише одного з батьків  з одним або кількома дітьми віком до 18 років або з особами похилого віку (55+).

✅ родина, що складається з однієї самотньої/ кількох самотніх осіб похилого віку (55+)

✅особи похилого віку з однією чи кількома дітьми до 18 років

✅родини з однією або декількома особами з особливими потребами (інвалідність, хронічні захворювання, тощо)

✅ прийомні сім’ї, які опікуються дітьми без супроводу та дітьми, розлученими з батьками

❗️ОБИДВІ УМОВИ ПОВИННІ БУТИ ВИКОНАНІ❗️

Більш детально про умови для подачі заявки на нашому сайті:

У пункті прийому даних мають бути присутні усі члени родини, що претендують на допомогу, окрім маломобільних та дітей до 2-х років (з цими категоріями проводиться віддалена реєстрація за оригіналами документів та відеозв'язком)

Для подачі заявки на грошову допомогу звертайтеся за адресою:

смт Ярмолинці, площа 600-річчя Ярмолинець, 1а (читальна зала Ярмолинецької центральної бібліотеки)

Працюємо з 10:00 до 15:00.

--https://r2p.org.ua/rozshyreno-kryteriyi-lyudej-shho-mozhut-otrymaty-dopomogu-vid-uvkb-oon/

ЯРМОЛИНЕЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Відділ економічного розвитку та інвестицій

32100, смт Ярмолинці, площа 600-річчя Ярмолинець, 1