17 червня на Ярмолинеччині провели в останню путь воїна Олега Андрущака.

Дата: 17.06.2023 15:05

17 червня на Ярмолинеччині провели в останню путь воїна Олега Андрущака. Захисникові тепер назавжди тридцять один.

Сотні людей прийшли на центральну площу смт Ярмолинець, щоб віддати шану молодому воїну – проводжали захисника у вічність з військовими почестями і спільною молитвою за спокій його душі. Цього тижня це вже вдруге над площею линула тужлива пісня-реквієм «Пливе кача…» і задумлива «Мелодія» Мирослава Скорика. Земляки провели у засвіти двох молодих захисників, мужніх героїв російсько-української війни.

До лав Збройних сил України житель села Томашівки Олег Андрущак був призваний за мобілізацією у березні 2022 року. Служив на посаді механіка-радіотелефоніста польового вузла зв’язку в одній з військових частин, дислокованих на Хмельниччині.

Разом із побратимами захисник виконував бойові завдання на найгарячіших ділянках фронту, серед яких Донеччина. У березні 2023 року поблизу с. Озерне Донецької області під час виконання бойового завдання воїн отримав вибухове поранення. Медичну допомогу бійцеві надали у найближчому шпиталі і направили на подальше стаціонарне лікування у Головний військовий клінічний госпіталь в місті Києві. Понад два місяці боротьби за життя, надії, та, на жаль, на світанку 11 червня серце Олега перестало битися.

Воїн світла. Таким Олег Андрущак був за своєю вдачею. Світла та справедлива людина. Коли війна прийшла у наш спільний дім Україну, Олег влився в лави українських захисників, а тепер – поповнив ряди Небесного воїнства.

Спочивай з миром, Герою. Нехай рідна земля береже твій вічний сон, а Господь дарує Царство Небесне.

Співчуття рідним та близьким Олега. Поділяємо ваш біль та скорботу.

Вічна пам'ять і слава Герою!