ХМЕЛЬНИЦЬКА ОКРУЖНА ПРОКУРАТУРА

Дата: 07.07.2023 14:04

ХМЕЛЬНИЦЬКА ОКРУЖНА ПРОКУРАТУРА

Фото без опису0253-2-15-81                                                                     Фото без опису jarmol_prok@ukr.net

07 липня   2023  року

Передано безхазяйне нерухоме майно -  комплекс гідротехнічних  споруд ставу у комунальну власність Ярмолинецької селищної ради  вартістю понад 555 тис грн

Рішенням Ярмолинецького районного суду задоволено заяву окружної прокуратури в інтересах держави в особі Ярмолинецької селищної ради про передачу безхазяйного нерухомого майна, -  комплексу гідротехнічних  споруд ставу у комунальну власність Ярмолинецької селищної ради,  вартість якої   становить  понад 555 тис грн.

Так, Хмельницькою окружною прокуратурою з метою встановлення наявності підстав для представництва інтересів держави в суді вивчено стан виконання органами місцевого самоврядування заходів щодо оформлення у комунальну власність безхазяйного майна.

В ході вивчення встановлено наявність на території Ярмолинецької селищної ради безхазяйного майна у виді комплексу гідротехнічних споруд (греблі,  розташованої  на земельній ділянці).

Зазначене майно виявлено у 2013 році, проте його оформлення у комунальну власність громади до теперішнього часу в повному обсязі   не було проведено.

Зважаючи на те, що вищезазначене безхазяйне нерухоме майно взято на облік і з моменту взяття на облік сплинув  один рік,  комплекс гідротехнічних споруд  ставу, розташованого на території Ярмолинецької селищної ради за межами  населеного пункту смт  Ярмолинці, розмірами 6,32 га має бути переданий  у комунальну власність Ярмолинецької селищної ради.

Рішенням Ярмолинецького районного суду заяву окружної прокуратури задоволено.

Прокурор Ярмолинецького відділу

Хмельницької окружної прокуратури                                                   Ірина АНАНЬЄВА