Ярмолинецька селищна рада
Хмельницька область Хмельницький район

12 липня – День селища Ярмолинець

Дата: 13.07.2023 10:18

12 липня ми усією згуртованою громадою відзначаємо День селища Ярмолинець.

Цей день не є червоною датою календаря, та в серцях жителів краю свято шанування рідного містечка є одним із найулюбленіших.

Ярмолинці мають понад 600-річну історію. Яскраву і буденну, коли світлу, а коли затьмарену випробуваннями. А також – героїчну. Вклонімося сьогодні усім краянам, які у лавах Збройних сил України мужньо боронять Україну від ворога, і тим, хто за нашу свободу поклав своє життя.

Наповнимо цей день світлими думками і добрими вчинками.

Нехай у наших рідних Ярмолинцях завжди панує суспільна злагода, взаємна повага та довіра, а в кожному домі – родинний затишок, мир, любов та достаток.

Добробуту і процвітання нашому містечку! Молитовного заступництва святих покровителів Ярмолинець первоверховних апостолів Петра і Павла!