Ярмолинецька селищна рада
Хмельницька область Хмельницький район

Сержанту Володимиру Сові-Лісовцю присвоєно звання Героя України (посмертно)

Дата: 09.07.2023 10:24

8 липня Президент України Володимир Зеленський підписав укази про надання звання Героя України 49 військовослужбовцям. Із них 46 – посмертно.

Серед Героїв України тепер значиться ім’я нашого земляка ярмолинчанина Володимира Сови-Лісовця.

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №424/2023

Про присвоєння В.Сові-Лісовцю звання Герой України

• За особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане служіння Українському народові постановляю:
  • Присвоїти звання Герой України з удостоєнням ордена «Золота Зірка» СОВІ-ЛІСОВЦЮ Володимиру Олександровичу – сержанту (посмертно).

Звання Герой України – державна нагорода України, найвищий ступінь відзнаки в Україні. Раніше Володимир Сова-Лісовець був нагороджений медаллю «За військову службу Україні» та орденом за мужність ІІІ ступеня (посмертно). Герой служив у 8 полку спецназу. Загинув 30 червня 2022 року від ворожого обстрілу, йому назавжди залишиться 33 роки.