Дата: 17.07.2023 16:26

Ярмолинецька селищна рада розробляє Стратегію розвитку Ярмолинецької селищної територіальної громади на період до 2027 року.
Найважливішим етапом розробки Стратегії є пропозиції від представників громади (юридичних та фізичних осіб) щодо ідей проєктів, які дозволять сформувати операційну частину Стратегії.
Ідеї проєктів буде проаналізовано та відібрано Робочою групою до 31 серпня 2023 року.
За результатами цієї роботи будуть визначені джерела фінансування найважливіших для громади проєктів.
Запрошуємо усіх зацікавлених у розвитку Ярмолинецької громади, представників місцевого самоврядування, місцевих органів державної влади, громадські організації, суб’єктів господарювання запропонувати ідеї проєктів, які дозволять реалізувати завдання Стратегії.
Проектні ідеї обов’язково мають відповідати таким критеріям:
• Передбачати досягнення суспільної вигоди. Отримувачем вигод від реалізації проєкту не може бути окрема фізична або юридична особа.
• Термін реалізації проєкту – не більше як 4 роки (2024– 2027 роки).
• Подібний проєкт ще не реалізовувався у громаді.
• Існує людська та технічна спроможність для реалізації проєкту.
• Проєктні ідеї повинні сприяти сталому розвитку громади та підвищенню якості життя її мешканців.
• Проєктна ідея формується за формою, розміщеною за адресою: https://docs.google.com/document/d/1o6H2D6ljbNomnCfLJ3LFfI7dQNXP97VI/edit?usp=sharing&ouid=115797617390832911568&rtpof=true&sd=true .
• Заповнені форми надсилайте на e-mail: yr_econom@ukr.net з поміткою «Проєкти до Стратегії». Кінцевий термін - 20 серпня 2023 року.
• Якщо у Вас виникли питання, звертайтеся, будь-ласка, за телефонами  0673978491, 0673654572, 0675995935 – відділ економічного розвитку та інвестицій апарату Ярмолинецької селищної ради.