20 липня відбудеться зустріч із представниками Національної поліції

Дата: 20.07.2023 09:09

Шановні жителі громади!

20 липня 2023 р. о 15:00 в актовій залі інклюзивно-ресурсного центру Ярмолинецької селищної ради (смт Ярмолинці, вул. Центральна, 14, приміщення колишньої селищної ради) відбудеться зустріч із представниками Національної поліції:

- начальником Управління головної інспекції ГУНП в Хмельницькій області полковником поліції Кузьміним Петром Петровичем;

- старшим інспектором з особливих доручень Департаменту головної інспекції та дотримання прав людини Національної поліції України полковником поліції Когунем Андрієм Миколайовичем.

Також на зустріч запрошено керівництво місцевого відділення поліції та дільничних офіцерів поліції.

Зустріч організовано з метою покращення службової діяльності, налагодження більш тісної комунікації та відкритості партнерських відносин між громадянами і поліцією.

Запрошуємо жителів громади взяти участь у заході для обговорення проблемних чи інших питань, які виникають у службовій діяльності працівників місцевого підрозділу поліції.