Вітання з Днем медичного працівника

Дата: 31.07.2023 08:59

Починаючи із цього року День медичного працівника в Україні відзначаємо – 27 липня.

Це  новий день, коли українці віддають шану медикам, хоробрим і незламним, які щодня під сиренами та вибухами рятують інших. Цілодобово вони лікують тих, хто цього потребує, вихоплюють із лабетів смерті поранених на полі бою.

Напередодні від імені Ярмолинецької селищної ради та її голови Андрія Шутяка, жителів громади, а також вимушених переселенців, яких вона прихистила, із професійним святом працівників Ярмолинецької багатопрофільної лікарні та Ярмолинецького центру первинної медико-санітарної допомоги привітав заступник селищного голови Іван Березовський. Іван Іванович висловив вдячність медикам за їхню працю і нагородив грамотами та подяками Ярмолинецької селищної ради за сумлінне ставлення до своєї роботи –  лікарів, медсестер та тих, хто не лікує, однак організовує роботу профільних закладів.

Шановні медики, вітаємо вас із Днем медичного працівника! Ваш професіоналізм і самовіддача – це порятунок людських життів, покращення самопочуття пацієнтів і підвищення якості життя. Велика подяка кожному і кожній, хто сьогодні тримає медичний фронт.