Засідання робочої групи зі сприяння легалізації «тіньової» зайнятості населення та «тіньової» заробітної плати Ярмолинецької селищної ради .

Дата: 03.08.2023 13:54

03 серпня 2023 року під головуванням заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів влади Івана БЕРЕЗОВСЬКОГО  відбулося засідання  робочої групи зі сприяння легалізації «тіньової» зайнятості населення та «тіньової» заробітної плати Ярмолинецької селищної ради .

На засідання були присутні   начальники відділів та головні спеціалісти Ярмолинецької територіальної громади, представники податкової служби.

В ході  засідання було доведено до відома членів робочої групи про зміни у складі робочої групи та зачитано положення про робочу групу.

З метою покращення координації спільних дій  органів місцевого самоврядування з податковими органами по організації роботи щодо збільшення рівня заробітної плати було розглянуто і проаналізовано звіт по платниках податків Ярмолинецької територіальної громади, які  нараховували заробітну плату найманим працівникам у розмірах, менших законодавчо встановленої мінімальної заробітної плати та звіт щодо надходжень акцизного податку із реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів, які отримали від Головного управління ДПС у Хмельницькій області.

Голова робочої групи Іван БЕРЕЗОВСЬКИЙ у підсумку засідання наголосив на необхідності продовжувати здійснювати в умовах воєнного стану в країні моніторинг стану легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення на підприємствах, організаціях, установах, господарствах, серед фізичних – осіб підприємців Ярмолинецької  територіальної громади та інформаційно-роз’яснювальну роботу з керівниками підприємств, установ, організацій, господарств громади усіх форм власності щодо дотримання чинного законодавства про працю, недопущення використання праці найманих працівників без оформлення трудових відносин, ухилення роботодавців від сплати податків, зборів та єдиного внеску при виплаті заробітної плати найманим працівникам.