Ярмолинецька громада отримала новий шкільний автобус

Дата: 07.08.2023 11:14

Війна внесла корективи в усі сфери життя країни. Серйозних змін зазнала, зокрема, освітня галузь – навчальним закладам довелося віддати чималу кількість шкільних автобусів на потреби Збройних сил України. Відтак, щоби компенсувати недостачу в транспорті, громади Хмельниччини почали отримувати нові шкільні автобуси.

4 серпня у Хмельницькому на Майдані Незалежності влада області передала ключі від 22 шкільних автобусів для навчальних закладів 19 територіальних громад.

Ярмолинецьку громаду на урочистому врученні ключів від нового шкільного автобуса представляли заступник селищного голови Іван Березовський та начальниця відділу освіти Руслана Гаврилюк.

Закупівля шкільних автобусів здійснювалась за кошти субвенції з державного бюджету на умовах співфінансування (участь громад складає 45,7%).

Отримання шкільного автобуса на старті нового навчального року – приємна та важлива подія для Ярмолинецької громади. Нехай навчання наших дітей буде мирним та успішним!