Військово-патріотичний табір для дітей «Ярмолинецька Січ»

Дата: 21.08.2023 13:44

У вівторок, 15 серпня, відбулося відкриття військово-патріотичного табору «Ярмолинецька Січ»

Таборове наметове містечко розбили у лісі на околиці с. Солобковець. Тут у польових умовах житимуть 38 учасників табору з чотирьох сусідніх громад – Ярмолинецької, Солобковецької, Хмельницької та Дунаєвецької. Зміна триватиме 3 дні. Ярмолинецька селищна рада долучилася до облаштування табору, який підтримали коштами спільно всі чотири громади.

З відкриттям табору молодь привітали заступник Ярмолинецького селищного голови Іван Березовський, Солобковецький сільський голова Сергій Когут, голова Хмельницької обласної організації Товариства сприяння обороні України Микола Трембач, заступник начальника управління освіти, молоді та спорту Дунаєвецької міської ради Олег Самуник.

На початок доброї справи учасників табору та їхніх наставників благословив благочинний Ярмолинецького округу ПЦУ протоієрей Миколай Ковалик. Після чого керівник табору ветеран російсько-української війни Федір Пронак оголосив про старт табірної зміни.

Бажаємо дітям провести ці дні у таборі цікаво і з користю – освоїти нові навички, знайти вірних друзів, а ще загартувати свій дух та тіло і відпочити душею!