25 серпня громада попрощалася із загиблим на фронті нацгвардійцем Ростиславом Мельником

Дата: 28.08.2023 16:22

25 серпня на центральній площі Ярмолинець попрощалися із загиблим на фронті нацгвардійцем Ростиславом Мельником. Тихий сонячний ранок наповнили тужливі звуки військового оркестру і яскраві барви живих квітів як данина пошани людині, яка «душу свою поклала за друзів своїх». Захисникові було 33 роки.

Ростислав народився 25 липня 1990 року в смт Ярмолинцях. Дитинство та юність хлопця були непростими. Батьки хлопця розлучилися, його і ще двох синів виховувала мати. Однак матері не стало, коли Ростислав був ще зовсім юним.

Після повномасштабного вторгнення російських військ в Україну Ростислав вирішив, що у цей важкий час має зі зброєю в руках захищати свою країну. Хотів приєднатися до Сил оборони України, казав, що так він може «принести користь людям». Але мобілізували його не відразу. 2023 року чоловік все ж вступив у лави Національної гвардії. Пройшов відповідне навчання, після чого його направили на виконання завдань з оборони держави. 19 серпня на Запорізькому напрямку воїн потрапив під артилерійський обстріл, внаслідок чого отримав травми, несумісні із життя.

У полеглого воїна залишитися брат та родина по матері. Співчуття рідним і близьким Героя, який захищав наш спокій і рідну землю від російських загарбників.

Місцем останнього спочинку захисника стало кладовище в Ярмолинцях.

Доземний уклін ярмолинчанину Ростиславу Мельнику за його жертовний подвиг. Назавжди в пам’яті. Навіки в строю. Царство Небесне та вічний спокій.

Спочивай з миром, Герою!