Дата: 12.09.2023 10:34

Хмельницькие районне управління Головного управління держпродспоживслужби в Хмельницькій області інформує, що у Хмельницькій області орієнтовно з 15 вересня 2023 року розпочинається проведення планової пероральної імунізації диких м'ясоїдних тварин (лисів, вовків, єнотів, собак тощо) проти сказу. Під час компанії буде оброблена площа у кількості 16,44 тис. км квадратних. При цьому будуть застосовуватись спеціальні приманки з атирабічною вакциною для диких м'ясоїдних, яка  безпечна для людей та інших тварин.

Розповсюдження вакцини проводитиметься шляхом ручного розкладання принад з вакциною за межами населених пунктів на узліссях, узбіччях доріг, біля річок, сільськогосподарських угідь. Прошу дану інформацію взяти до уваги та повідомити жителів територіальної громади.