Засідання виконавчого комітету від 11 вересня 2023 року

Дата: 15.09.2023 11:18

11 вересня під головуванням заступника селищного голови Івана Березовського відбулося засідання виконавчого комітету Ярмолинецької селищної ради.

У ході засідання було розглянуто низку питань щодо забезпечення життєдіяльності громади та інших нагальних питань. Серед питань, винесених на обговорення, такі:

Про затвердження плану заходів щодо складання проєкту бюджету Ярмолинецької селищної територіальної громади на 2024 рік, організації виконання бюджету на 2024 рік та організації роботи з підготовки річної звітності про виконання бюджету Ярмолинецької селищної територіальної громади за 2023 рік;

- Про зміну реквізитів адреси об’єкта нерухомого майна в с. Кадиївка;

- Про постановку на квартирний облік дитини, позбавленої батьківського піклування;

- Про надання містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки для проєктування об’єкта будівництва;

- Про затвердження рішення Комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією російської федерації проти України про надання компенсації на відновлення пошкодженого майна.

За результатами розгляду з усіх питань порядку денного ухвалено відповідні рішення.