У Ярмолинецькій громаді привітали та відзначили рятувальників

Дата: 15.09.2023 11:23

У Ярмолинецькій громаді привітали рятувальників із прийдешнім святом та вручили відзнаки Ярмолинецької селищної ради.

17 вересня в Україні відзначають День рятувальника. Урочистий захід з нагоди свята відбувся напередодні, 15 вересня. Цього дня до надзвичайників 22 державної пожежно-рятувальної частини 4 державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України в Хмельницькій області завітали секретар селищної ради Алла Садлій та заступник селищного голови Іван Березовський. Від імені всієї громади вони привітали із професійним святом особовий склад частини на чолі з підполковником служби цивільного захисту Юрієм Яковишеним та вручили грамоти й символічні подарунки.

Дякуємо вам, шановні рятувальники, за те, що обрали справою свого життя порятунок людей. Коли потрібно прийти на допомогу, ви – завжди перші і ви завжди поруч. Зичимо вам професійних успіхів, витримки та міцного здоров’я.

Зі святом вас, рятувальники! Глибока повага і шана громади до кожного, хто працює в команді ДСНС.