День працівника лісу

Дата: 22.09.2023 10:09

Щорічно у третю неділю вересня в Україні відзначають День працівника лісу – професійне свято працівників лісового господарства, лісової, деревообробної промисловості України.

Для нашої громади це важливий день, адже на теренах Ярмолинеччини діють такі підприємства, як:

• філія Ярмолинецьке лісове господарство державного підприємства «Ліси України»;
  • Ярмолинецьке спеціалізоване лісогосподарське підприємство «Агроліс».

Напередодні свята на підприємствах відбулися урочистості з нагоди професійного свята лісівників. Від імені Ярмолинецької селищної ради фахівців лісогосподарських підприємств привітали секретар селищної ради Алла Садлій та заступник селищного голови Іван Березовський.

Лісівники Ярмолинеччини – професіонали найвищого рівня, які не лише достойно виконують свою роботу в цей складний час, а й всіляко підтримують захисників України. Вдячність вам від усієї громади!