Засідання виконавчого комітету від 18 вересня 2023 року

Дата: 22.09.2023 10:13

18 вересня під головуванням заступника селищного голови Івана Березовського відбулося засідання виконавчого комітету Ярмолинецької селищної ради.

У ході засідання було розглянуто низку питань щодо забезпечення життєдіяльності громади та інших нагальних питань.

Першим учасники засідання розглянули питання «Про схвалення Програми підтримки територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки, а також військових частин Збройних сил України на 2023-2025 роки».

В умовах війни підтримка захисників – пріоритет номер один, оскільки вкрай важливо докласти усіх зусиль для наближення спільної Перемоги. Тому з місцевого бюджету Ярмолинецької селищної ради відповідно до затвердженої Програми за запитами військових виділялися кошти на потреби двох ТЦК та СП (військкоматів) та шести військових частин. Тепер до них буде додано ще одну військову частину.

Наступними питаннями порядку денного були такі:

- Про схвалення внесення змін до бюджету Ярмолинецької селищної територіальної громади на 2023 рік;

- Про зміну реквізитів адреси об’єкта нерухомого майна в смт Ярмолинці;

- Про призначення громадського обговорення з питання перейменування вулиці в смт Ярмолинці;

- питання захисту прав дітей.

За результатами розгляду з усіх питань порядку денного ухвалено відповідні рішення.