Заступниця начальника Хмельницької ОВА Оксана Андрейчик провела особистий прийом громадян в селищі Ярмолинці

Дата: 22.09.2023 10:17

21 вересня заступниця начальника ОВА Оксана Андрейчик провела особистий прийом громадян в селищі Ярмолинці та розглянула звернення від жителів краю.

Зокрема, проблеми, з якими зверталися заявники стосувалися створення та забезпечення функціонування ветеранських організацій у кожній територіальній громаді області з єдиним керівним органом для подальшої ефективної співпраці, забезпечення благоустрою на території приватного домогосподарства, та щодо якості надання медичних послуг сімейним лікарем заявника.

Запитувачам було надано роз’яснення щодо можливих шляхів вирішення проблемних питань. Про результати розгляду звернень заявників буде поінформовано у порядку, передбаченому чинним законодавством.