ХМЕЛЬНИЦЬКА ОКРУЖНА ПРОКУРАТУРА

Дата: 29.09.2023 17:27

ХМЕЛЬНИЦЬКА ОКРУЖНА ПРОКУРАТУРА

Фото без опису0253-2-15-81                                                                     Фото без опису jarmol_prok@ukr.net

Крадіжка в умовах воєнного стану

З 8 березня 2022 року відповідно до змін внесених до КК України посилено кримінальну відповідальність за ряд злочинів в умовах воєнного стану.

Так, крадіжка, учинена в умовах воєнного стану – є особливо кваліфікованим складом злочину ч. 4 ст. 185 КК України, санкцією якого передбачено покарання у вигляді позбавлення волі від 5 до 8 років.

За підтримання публічного обвинувачення прокурорами Ярмолинецького відділу Хмельницької окружної прокуратури місцевого жителя суд визнав винним у крадіжці, вчиненій в умовах воєнного стану (ч. 4                   ст. 185 КК України).

В ході судового розгляду встановлено, що чоловік шляхом розбиття вікна та пошкодження замків проник до житлового будинку односельчанина, звідки викрав електроінструменти вартістю 3000 грн.

Крім цього, винний раніше вже притягався до кримінальної відповідальності за вчинення корисливих злочинів.

Вироком Ярмолинецького районного суду правопорушнику призначено покарання у вигляді  5 років позбавлення волі.

За результатами апеляційного перегляду вирок суду залишено без змін.

Прокурор Ярмолинецького відділу

Хмельницької окружної прокуратури                             Вікторія КОРЄХОВА