Ярмолинецька селищна рада
Хмельницька область Хмельницький район

Ярмолинеччина продовжує тримати гуманітарний фронт

Дата: 20.10.2023 13:52

12-16 жовтня 2023 року внутрішньо переміщені особи, які перебувають у Ярмолинецькій селищній територіальній громаді, отримали 100 продуктових наборів. Пакунки сформували з благодійної допомоги, наданої громаді.

Видача здійснювалася:

• у гуманітарному центрі Ярмолинецької селищної ради в смт Ярмолинцях – для новоприбулих ВПО;
  • у старостатах – для сімей вимушених переселенців, які належать до вразливих категорій населення (сім’ї з неповнолітніми дітьми, особи з інвалідністю та важкохворі, самотні особи 65+, багатодітні сім’ї; сім’ї, які перебувають у складних життєвих обставинах, та/або новоприбулі).

Висловлюємо вдячність за участь у формуванні продуктових наборів релігійній організації «Християнська місія «Допомога», яка також передала допомогу від української діаспори штату Айова (США) у вигляді харчових концентратів (рис), благодійному фонду «КОНТІНЕНТАЛ ФАРМЕРЗ ГРУП», благодійній організації «Волонтер Ярмолинеччини». Ваша допомога – безцінна для громади і людей, яких ми прийняли!