Видатки з місцевого бюджету

Дата: 20.10.2023 13:47

Під час воєнного стану робота Ярмолинецької селищної ради націлена, насамперед, на забезпечення потреб та запитів підрозділів ЗСУ та інші потреби, пов’язані з війною. Усе решта – за залишковим принципом. Селищний голова, незважаючи на бойову роботу, опікується тим, щоб максимально можлива кількість коштів була залучена на допомогу ЗСУ та на потреби, пов’язані з реаліями війни. При цьому, безумовно, не мають  постраждати медична, комунальна, освітня та інші важливі сфери життєдіяльності громади.

Першочергово – запити військових та потреби внутрішньо переміщених осіб. З перших місяців повномасштабної війни з місцевого бюджету громади виділялися кошти на закупівлю необхідного для наших захисників, облаштування місць загального поселення ВПО,  обладнання укриттів.

Підсумовуючи результати роботи за минулий 2022 рік та 9 місяців поточного 2023 року, інформуємо про головні статті видатків з місцевого бюджету громади.

З бюджету Ярмолинецької селищної ради, завдяки злагодженим діям селищного голови, апарату селищної ради, депутатського корпусу, членів виконавчого комітету, спрямовано кошти на вирішення таких завдань/виконання робіт/закупівлі:

• підтримка військових частин ЗСУ                         78 197 000,00 грн.
  • водопровід с. Шарівка та ст. Ярмолинці                      3 272 097,00 грн.
  • вуличне освітлення та обслуговування                        1 720 427,00 грн.
  • різограф для друкарні                                                    1 083 000,00 грн.
  • сирени оповіщення                                                           147 000,00 грн.
  • ремонт доріг                                                                  31 453 000,00 грн.
  • благоустрій (міні-екскаватор гусеничний JCB 16C-1 T3, двухосний причіп-платформа (причіп автомобільний "САНТЕЙ 3000"), трактор LOVOL FT 504 з навісним обладнанням, відвал Залізний Лев LOVOL 504, щітка комунальна ЩДН-1500, піскорозкидач КСТ07, автогрейдер SDLG G9165F, автопідйомник АТ-18/5,Бульдозер SINOMACH GTY160S, сміттєвоз з боковим завантаженням СБМ-401/2 на шасі JAC N120)   22 035 520,00 грн.
  • відділу з питань соціальної політики на відповідні програми допомоги (Програма надання матеріальної допомоги на лікування жителям громади, Програма про надання допомоги на поховання, Програма соціального захисту військовослужбовців) та на підтримку комунальних закладів й установ спрямовано 6 921 378,00 грн.
  • Ярмолинецькій багатопрофільній лікарні та Ярмолинецькому центру первинної медико-санітарної допомоги спрямовано 72 447 419,00 грн.
  • відділу освіти для належного функціонування освітніх закладів спрямовано                           107 554 253,00 грн.
  • відділу культури, туризму та релігії на нагальні капітальні ремонти закладів було спрямовано 3 627 200,00 грн.

Нещодавно Ярмолинецька громада стала учасницею Президентського проєкту «Пліч-о-пліч», мета якого – відновити населені пункти Херсонщини, які найбільше постраждали від російської агресії. Ярмолинеччина опікуватиметься Високопільською громадою Бериславського району, на відбудову якої в липні 2023 року депутати Ярмолинецької селищної ради відповідним рішенням виділили 10 млн. грн. з місцевого бюджету.

У 2023 році Ярмолинецька громада має сплатити з місцевого бюджет 111 млн.грн. реверсної дотації в державний бюджет, тобто ця сума буде вилучена з бюджету громади і передана у державний бюджет.

Працівники апарату селищної ради також на постійній основі долучаються до збору коштів на підтримку Збройних сил України і волонтерів.  За період з 2022 р. та  9 місяців 2023 р. було зібрано і передано грошову допомогу на загальну суму 400 тис. гривень.

Тримаємо стрій. Разом до Перемоги!