Громада попрощалася із загиблим воїном Денисом Новаковським

Дата: 01.11.2023 16:28

26 жовтня Ярмолинеччина попрощалася із 36-річним полеглим захисником Денисом Новаковським.

Глибока скорбота об’єднала сотні людей, які зібралися на церемонію прощання із земляком, військовослужбовцем Збройних сих України, новітнім Героєм. Довкола панувала тиша і задума дощового осіннього дня. Мирний день… мирний завдяки тим, хто виборює цей мир для кожного з нас. Одним із таких воїнів світла був Денис Новаковський.

Денис був родом із сусідньої Житомирщини. Старший син у родині, де також зростали молодші брат та сестра. Після завершення шкільного навчання здобув робочу спеціальність майстра з обробки каменю. У подальшому працював на різних роботах – був відповідальним, завжди готовим виконати будь-яке завдання.

2015 року Денис поєднав своє життя з дівчиною Олею із села Томашівки на Ярмолинеччині. Тут, у рідному селі Ольги, пара й оселилася. Виховували двох діток, доньку і сина. На другому році широкомасштабного вторгнення російських військ в Україну, влітку 2023 року, чоловік отримав повістку з військкомату. Тоді й приєднався до лав українських захисників. Як новобранець пройшов військові навчання на Рівненщині. І вже восени разом із побратимами із 65-ої окремої механізованої бригади у складі Сухопутних військ України виконував бойові завдання на найгарячіших ділянках фронту. Служив на посаді старшого стрільця-оператора.

Свій останній бій Денис прийняв 15 жовтня 2023 року на Запорізькому напрямку. Співчуття рідним Героя, дружині, дітям. Хай Господь дає сили пережити важку втрату.

Дениса згадують як людину безвідмовну: коли треба допомогти – допоможе, треба виконати роботу – виконає. Був вірним собі і тоді, коли довелося стати на захист Батьківщини. Пам'ять про новітнього Героя та його подвиг завжди житиме в наших серцях.

Місцем останнього спочинку військовослужбовця ЗСУ Дениса Новаковського стало кладовище у с. Томашівці.

Спочивай з миром, Герою! Царство Небесне і вічний спокій.

Вічна і світла пам'ять воїну Денисові. Вічна пам'ять усім Героям, які полягли за Україну.