28 жовтня – 79-та річниця визволення України від нацистських загарбників

Дата: 01.11.2023 16:30

У Ярмолинецькій громаді вшанували пам'ять героїв, які у роки Другої світової війни ціною власного життя виборювали мир та спокій на українській землі

Сьогодні, 27 жовтня, напередодні 79-ої річниці визволення України від нацистських загарбників у Ярмолинцях поклали квіти до підніжжя пам'ятника Воїну-визволителю, що на центральній площі, Стели Героїв та Меморіалу слави.

Завтра, 28 жовтня, відзначатимемо День визволення України від німецько-фашистських загарбників. Свято встановлене відповідно до указу Президента України від 20 жовтня 2009 року. Це день остаточного вигнання військ нацистської Німеччини та її союзників під час Другої світової війни за межі сучасної території України. 27 жовтня 1944 року звільнили Ужгород, а 28 жовтня радянські війська вийшли на сучасний кордон нашої країни.

Зараз наша країна знову перебуває у стані кривавої війни, потерпаючи від російської збройної агресії проти України. Захищаючи рідну землю від окупантів, ми особливо гостро усвідомлюємо ціну свободи, миру та безпеки. Кращі сини і доньки українського народу знову зі зброєю в руках боронять наші кордони, незалежність та майбутнє.

Честь і слава живим Героям!

Вічна пам'ять усім загиблим, які віддали життя за Україну!