15 листопада 2023 року відбудеться четверте засідання Робочої групи з питань розробки Стратегії розвитку Ярмолинецької селищної територіальної громади на період до 2027 року.

Дата: 13.11.2023 10:20

Запрошуємо до участі у засіданні Робочої групи з питань розробки Стратегії розвитку Ярмолинецької селищної територіальної громади на період до 2027 року.

Рішенням сесії селищної ради від 27 квітня 2023 року № 7 визначено початок розробки Стратегії розвитку Ярмолинецької селищноїтериторіальної громади на період до 2027 року.

Місце проведення: читальна зала центральної бібліотеки, смт.Ярмолинці, площа 600 – річчя Ярмолинець,1 А. Початок о 10 год.

В програмі засідання: аналіз актуального стану розробки Стратегії розвитку Ярмолинецької селищної територіальної громади на період до 2027 року, здійснення відбору технічних завдань на проекти розвитку для плану заходів з реалізації Стратегії, підготовка системи моніторингу реалізації Стратегії, узгодження подальших кроків зі стратегічного планування.

Запрошуються члени Робочої групи та небайдужі жителі громади.