Ярмолинецька селищна рада
Хмельницька область Хмельницький район

Благодійний фонд «Карітас» надав допомогу новоприбулим вимушеним переселенцям

Дата: 16.11.2023 10:43

8 листопада команда благодійного фонду «Карітас» провела зустріч у Ярмолинцях із вимушеними переселенцями. Цього разу це були новоприбулі переселенці з територій, що особливо потерпають від лиха війни.

Допомога продуктами і речами першої необхідності дуже важлива. Та не менш важливі увага до людини з її переживаннями і підтримка. Саме тому зустріч розпочалася із знайомства її учасників, після чого представники «Карітаса» провели тренінг – йшлося про позитивне та конструктивне мислення. А також про те, як бути господарем свого життя і реалізовувати ВЛАСНІ цілі.

На завершення тренінгу учасники зустрічі виконали вправу «Фотограф». Фотограф і похмура команда – такі ролі у цій психологічній грі. Завдання «фотографа» – зробити так, щоб похмурі обличчя осяяла посмішка.

Далі відбулася видача благодійної допомоги. Усього 18 наборів, у складі яких продукти і засоби гігієни.

Ярмолинецька селищна рада дякує Благодійному фондові «Карітас – Хмельницький УГКЦ», який ось уже понад рік є надійним партнером громади у питанні підтримки внутрішньо переміщених осіб.