Тривають змагання в рамках Шкільних ігор. Футзал

Дата: 21.11.2023 10:47

17 листопада відділом освіти Ярмолинецької селищної ради проведено змагання з футзалу ІІ етапу Шкільних ігор серед ЗЗСО громади у 2023/2024 навчальному році.

Змагання відбуваються в рамках загальнонаціонального проєкту «Пліч-о-пліч зі спортом», мета якого – залучення школярів до систематичних занять фізичними вправами, формування у них через спорт лідерських якостей, психоемоційної підтримки та налагодження соціальних контактів.

У змаганнях із футзалу взяли участь команди Жилинецької, Савинецької та Ясенівської гімназій.

За результатами змагань місця розподілилися таким чином:

1 місце – команда Савинецької гімназії;

2 місце – команда Жилинецької гімназії;

3 місце – команда Ясенівської гімназій.

Переможець та призери змагань нагороджені кубками та грамотами відділу освіти Ярмолинецької селищної ради.

Вітаємо переможців змагань! Бажаємо всім учасникам продуктивних тренувань, нових перемог і сильного командного духу. Висловлюємо подяку вчителям фізичної культури закладів освіти Ярмолинецької громади за підготовку учасників Шкільних ігор, мужнім воїнам Збройних сил України – за можливість проводити спортивні змагання.