Дата: 22.11.2023 14:20

Мета Стратегії - перетворити Ярмолинеччину на громаду, комфортну для проживання, у якій створені умови для гармонійного та безпечного життя людей, економічно конкурентоспроможну із вигідною логістикою,
розвинутим аграрним сектором, наявними можливостями переробки місцевих ресурсів.      Стратегія є практичним інструментом місцевого розвитку, який дозволяє планувати, залучати з різних джерел та більш ефективно
використовувати фінансові, матеріально-технічні, природні та інші ресурси, розробляти програми місцевого розвитку, проєкти співпраці територіальних громад та інші програмно-цільові документи, впроваджувати довгострокові інфраструктурні проєкти, залучати до співпраці та реалізації проєктів міжнародних і українських партнерів, згідно із визначеними стратегічними пріоритетами розвитку Ярмолинецької селищної територіальної громади. Реалізація Стратегії передбачається в рамках стратегічного партнерства влади, громади та бізнесу, де кожен партнер зможе знайти своє місце і свої інтереси та зробити внесок у розвиток громади. Стратегію розроблено робочою групою з розробки Стратегії шляхом проведення низки засідань та дискусій, а також організаційного та методологічного супроводу групи експертів Програми U-LEAD з Європою.
  Проекти документів розміщені на офіційному сайті Ярмолинецької селищної ради у розділі «Стратегія розвитку громади» Зауваження і пропозиції до проектів надаються у п’ятнадцятиденний термін з дня оприлюднення відділу економічного розвитку та інвестицій апарату Ярмолинецької селищної ради - 32100, смт Ярмолинці, площа 600 – річчя Ярмолинець,1 ; e-mail: yr_econom@ukr.net, тел. +380673978491.
  Ярмолинецькою селищною радою надано заяву про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Стратегії розвитку Ярмолинецької селищної територіальної громади на період до 2027 року, повний текст якої оприлюднено у підрозділі «Стратегічна екологічна оцінка» розділу «Стратегія розвитку громади» офіційного сайту селищної ради.
      Про дату, місце та час проведення громадських слухань з обговорення вищезазначених документів буде повідомлено додатково
.