ГРОМАДСЬКІ СЛУХАННЯ З ОБГОВОРЕННЯ ПРОЄКТУ СТРАТЕГІЇ ГРОМАДИ

Дата: 05.12.2023 16:50

14 грудня 2023 року о 10.00 год за адресою: смт Ярмолинці, вул.Центральна,24 (приміщення актової зали, ІІ поверх КУ «Інклюзивно – ресурсний центр) відбудуться громадські слухання з обговорення  проєкту Стратегії розвитку Ярмолинецької селищної територіальної громади  на період до  2027 року, звіту про стратегічну екологічну оцінку документа державного планування, проєкту Плану заходів з реалізації Стратегії розвитку Ярмолинецької селищної територіальної громади на період до 2027 року.

З вищезазначеними матеріалами та додатковою інформацією можна ознайомитися, звернувшись до відділу економічного розвитку та інвестицій апарату Ярмолинецької селищної ради за адресою: 32100, смт Ярмолинці, площа 600 – річчя Ярмолинець,1  (приміщення Ярмолинецької селищної  ради)  каб.208-209, тел.0673978491, а також на офіційному сайті Ярмолинецької селищної ради у розділі «Стратегія розвитку громади».

Пропозиції та зауваження з цього питання просимо надсилати за адресою: yr_econom@ukr.net