ПРОГРАМА «U-LEAD З ЄВРОПОЮ» ПІДТРИМУЄ ВІДНОВЛЕННЯ ГРОМАДИ

Дата: 06.12.2023 10:06

Воєнна агресія російської федерації проти України зумовила нові виклики для Ярмолинецької селищної територіальної громади. Об’єкти соціальної інфраструктури та житла громади зазнають неодноразових пошкоджень внаслідок збройних нападів агресора, що   потребує додаткових ресурсів для їх відновлення, будівництва.

Програмою U-LEAD з Європою  в рамках навчальної програми «Кроки для спеціалістів: планування і програмування»  надається підтримка Ярмолинецькій селищній раді у розробці проєктно - кошторисної документації    проекту «Нове будівництво закладу дошкільної освіти, с.Нове Село, вул.Шкільна Ярмолинецької селищної територіальної громади Хмельницького району Хмельницької області», метою якого є ліквідація негативних наслідків для території громади, що виникли у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України.

Рішенням сесії Ярмолинецької селищної ради від 30 листопада 2023 року функції замовника будівництва проекту делеговані відділу освіти селищної ради.

Аналітичну довідку з оцінки проекту «Нове будівництво закладу дошкільної освіти, с.Нове Село, вул.Шкільна Ярмолинецької селищної територіальної громади Хмельницького району Хмельницької області» розміщено у підрозділі «Програми розвитку» розділу «Розвиток громади» розділі офіційного сайту Ярмолинецької селищної ради.