45 засідання сесії Ярмолинецької селищної ради від 30 листопада 2023 року
Дата: 01.12.2023 13:48
Кількість переглядів: 150
30 листопада відбулося засідання 45 позачергової сесії Ярмолинецької селищної ради. Головувала на засіданні секретар селищної ради Алла Садлій.
Більшість питань порядку денного стосувалися облаштування споруд із захисними властивостями (укриттів) у закладах освіти громади.
Серед розглянутих проєктів рішень такі:
- затвердження плану діяльності Ярмолинецької селищної ради з підготовки проєктів регуляторних актів на 2024 рік;
- делегування функцій замовника будівництва проєкту «Нове будівництво закладу дошкільної освіти по вул. Шкільна в с. Нове Село Ярмолинецької селищної ради»;
- надання згоди на проведення будівельних робіт;
- делегування функцій замовника будівництва проєкту «Нове будівництво споруди подвійного призначення із захисними властивостями протирадіаційного укриття на території Новосільського ЗЗСО ІІІІ ступенів, с. Нове Село»;
- делегування функцій замовника будівництва проєкту «Нове будівництво споруди подвійного призначення із захисними властивостями протирадіаційного укриття на території Ярмолинецького ЗЗСО ІІІІ ступенів № 1, смт Ярмолинці»;
- делегування функцій замовника будівництва проекту «Нове будівництво споруди подвійного призначення із захисними властивостями протирадіаційного укриття на території Соколівського ЗЗСО ІІІІ ступенів, с. Соколівка»;
- елегування функцій замовника будівництва проєкту «Нове будівництво споруди подвійного призначення із захисними властивостями протирадіаційного укриття на території Ярмолинецького ЗДО № 1 «Сонечко», смт Ярмолинці»;
- делегування функцій замовника будівництва проєкту «Нове будівництво споруди подвійного призначення із захисними властивостями протирадіаційного укриття на території Ясенівської гімназії, с. Ясенівка».
З ухваленими рішеннями та більш детальною інформацією можна ознайомитися на офіційному сайті громади в рубриці «Офіційні документи» після їхнього оприлюднення у визначений чинним законодавством термін.
Працюємо разом на забезпечення життєдіяльності громади.