На гостині у багатодітньої родини полеглого Героя

Дата: 08.12.2023 14:09

У родині ярмолинчан Олексія та Аліни Звонарьових зростають троє дітей. Так склалося, що мама Аліна виховує їх сама. Тато діток, Олексій Звонарьов, уже наступного дня після повномасштабного вторгнення російських військ в Україну приєднався до лав українських захисників. 24 березня 2022 року воїн загинув на Харківщині. Олексій пішов у вічність надто рано, йому було лише 34.

Сьогодні, у День Збройних сил України і День Святого Миколая, до багатодітної родини полеглого Героя завітали гості з «миколайчиками» від фонду «PULS Polska» з м. Любліна (Польща). Два нових ноутбуки – для старших дітей, хлопців 12 та 14 років. І пакунок з іграшками та солодощами – для їхньої маленької сестрички, і теж для хлопців. Кошти на їхнє придбання було зібрано на благодійному футбольному турнірі.

Подарунки передали старости с. Соснівки Віктор Пушкін, с. Москалівки Майя Бойко та начальник служби у справах дітей Ярмолинецької селищної ради Олександр Лісовський.

Хай ці «миколайчики» будуть дітям на втіху і на користь у навчанні!