День місцевого самоврядування

Дата: 12.12.2023 10:29

7 грудня, у День місцевого самоврядування, секретар селищної ради Алла Садлій та заступник селищного голови Іван Березовський привітали службовців селищної ради, депутатів і старост із професійним святом та вручили почесні відзнаки. До вітань на адресу представників місцевого самоврядування приєдналися також військовослужбовці і подякували за підтримку української армії.

День волонтера, День Збройних сил України та День місцевого самоврядування недарма стоять поруч. Сьогодні ці ті основи, на яких тримається держава.

Волонтери з перших днів війни стали пліч-о-пліч з державою. Військові самовіддано боронять Україну і нищать ворога. Влада на місцях тримає гуманітарний тил та забезпечує життєдіяльність країни.

Сьогодні непростий час у нашому житті і не час святкувати, але День місцевого самоврядування – гарна нагода сказати одне одному «дякую». Дякуємо представникам місцевого самоврядування на Ярмолинеччині за те, що ви робите кожного дня. Кожен із вас є людиною діла, яка не боїться відповідальності і готова за будь-яких обставин якісно робити свою справу.

З Днем місцевого самоврядування!